Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní soustředění

21. 8. 2011

 Ke startu připravit, pozóóór...TEĎ!                   10.8.2011

 

dsc02156.jpg

Prázdniny se sice chýlí ke konci, nikoliv však naše běžecká sezona. Tento víkend bude závodně poměrně pestrý, čeká nás kutnohorskáDačického 12 a Žebrácká pětadvacítka.V Kutné Hoře za BM Kolín nastoupí Královna Kunhuta, Tríza a snad i Václav První, který je v současné době zraněný. Na Žebrácké pětadvacítce nás stejně jako minulý rok bude reprezentovat Datloš s JurasemCelý náš tým už tvrdě trénuje. Každý ovšem po svém..  

Juras s Apačem vyzkoušeli novou techniku běhu – zkrátit krok a zvýšit frekvenci, je to prý zaručený recept na to, jak se nedostat do vysoké tepové frekvence, řekl mi udýchanýJuras po doběhu. Děvčata zvolila jiný druh tréninku, zkouší techniku předbíhání, při posledním výběhu se jim podařilo v kopci předběhnout traktor. „Zlatý“ Datloš se podle svých slov dostává do formy, poslední tréninkovou „třináctku“ zaběhl v tempu 5:07, těžko uvěřit, že „žebráckou“ chce běžet na pohodu.  Před tak náročným úkolem, který nás o víkendu čeká, jsme se rozhodli využít tréninkových center našeho klubu, kde se plně můžeme věnovat přípravě na závod.

  Juras s Trízou zvolili vysokohorské běhání v Bedřichově v Jizerských horách, Datlošovi s Mňamulkou vyhovují pro trénink skály na broumovsku v Teplicích nad Metují, Královna Kunhuta nedá dopustit na své letní sídlo v Červených Pečkách a opět zraněnýVáclav První, který v současnosti léčí svá bolavá záda, nedostal poukaz a zůstal takv Praze, za trest. Vidina toho, že by nenastoupil a přišel tak o „červenou fidorku“ ho jistě bude motivovat k zázračnému uzdravení.

Držte nám palce!

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19395
Měsíc: 514
Den: 13