Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lachtanův memoriál

21. 8. 2011

 LACHTAN, DATEL A SLON                                                      18.8.2011      

cimg0031.jpg

  „Zítra nejspíš půjdu reprezentovat BM na Lachtanův memoriál, tak držte palce!“, sdělil nám Datel na BM diskuzi.  Lachtanův memoriál, to je pražský závod na 6,5 km, který se běží v oboře Hvězda, takže hezky po lesních cestách. Zní to docela idylicky, jenže zrovna včera bylo poměrně letní počasí, na což jsme si už v létě odvykli. Teploty přes den se blížily ke „třicítce“ a navíc bylo příšerné dusno.Ovšem ať to bylo počasím nebo něčím jiným, muselo to být značně náročné, neboť i Datel, který o každém závodu hovoří  jako že byl „na pohodu“ na diskuzi napsal toto:

 

  „Chovali někdy v oboře Hvězda slony? Nejspíš ne. Nicméně na Lachtanově memoriálu jsem pocity slona běžícího Hvězdou poznal na vlastní nohy. Není každej den posvícení, ale i tak jsem si relativně hezky zaběhal.“

 

 Závod absolvoval společně se svým kamarádem a čestným členem BM Kolín – Alanem Beguivinem, který do cíle dorazil v čase 31:07 min. a tím Datloše po dlouhé době porazil, Datel zatroubil v cíli chobotem v čase 32:28 min. “Alanovi gratuluju, že mě zas po nějaký době porazil,“dodal ještě Datel a zamával sloními plachťáky. 

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19395
Měsíc: 514
Den: 13